Anasayfa » Haberler » “Leopar Komandoları” Doğu Türkistan’da

“Leopar Komandoları” Doğu Türkistan’da

Terör Devleti Kızıl Çin Doğu Türkistandaki direniş ve ayaklanmalara karşı darbe indirmek amacıyla Öldürücü Tim olarak bilinen ”Leopar Komandoları”nı göndereceği bildirildi.

Çin’in Devlet yayını olan China Daily gazetesi, yerel polis makamlarına dayandırdığı haberinde Kan emici leopar komandolarının, Kaşgar şehrine 460 kilometre uzaklıktaki Aksu’da konuşlandırılacağını Kaşgar ile geçen ay polis karakoluna saldırı olduğu belirtilen Hotan kentinde ise sözde terörle mücade görevini yerine getireceğini yazdı.

Kan emici  Birliğin ayrıca 1-5 Eylül tarihlerinde Urumçi’de düzenlenecek Çin-Avrasya Fuarı’nın güvenliğinin bir bölümünü de oluşturacağı belirtiliyor

Leopar komandoları sözde terörle mücadele, isyanları bastırma, bombaları imha etme, kaçırma olaylarına müdahale etme gibi özel görevler üstleneceği iddia ediliyor. 2002 yılında kurulan birim 2008 Pekin Olimpiyat Oyunları sırasında da görev yaptığı gelen haberler arasında.

Genel vali konumunda ki Çin Komünist Partisi Doğu Türkistan  bölgesi sekreteri Can Çunşien, kısa süre önce halkın güvenliğini sağlamak ve yeni direniş hareketlerini önlemek için sert ve etkili önlemler almak zorunda olduklarını söylemişti.

Elinde ekmek bıçağından başka hiç bir silah bulunmayan Uygur Türklerinin kendi vatanları olan Doğu Türkistan’dan tamamen imma edilmeleri için her türlü küstahlığa başvuran Çin Atom denemeleri,Kürtaj Politikası,Kısırlaştırma yöntemleri derken şimdiyse Uygur Çocukları devşirmek için bölgenin hertarafına Çince eğitim için anaokul açıyor ,evinde Kurani -kerim başta olm ak üzere İslam Dinine ait eser bulunduranlar,Başörtü katanlar soruşturmaya tabi tutuluyor.

Hakkında admin

Cevapla

x

Check Also

Dünyanın ilk İslâm Cumhuriyeti 80 yıl önce bugün kurulmuştu!

Modern dünyaya İslam manifestosu… Bundan tam 80 yıl önce Doğu Türkistan topraklarında kurulan ilk İslam ...

Rabiya Kadir: Bizi sadece Türkiye bağrına bastı

A Haber’de yayınlanan Orhan Sali’nin sunduğu ‘Diplomasi’de Ortadoğu’dan Afrika’ya Müslüman coğrafyasındaki katliamlar ele alındı.

Çin füzeleri ve Müslüman Uygur Türkleri

Dünya, o bölgenin adını Türkistan’dan ziyade “Sincan” veya “Şincan” olarak biliyor

Çin polisi 7 Uygur’u öldürdü

Çin polisi son 10 gün içinde çeşitli sebeplerle farklı yerlerde en az 7 Uyguru vurarak ...

Çin, Uygur öğrencilerin oruç tutmasını yasakladı!

Çin, Uygur öğrencilerin oruç tutmasını yasakladı!

Arınç:Türkiye Orta Asya’da Türk Cumhuriyetleri ve Doğu Türkistan ile samimi ilişkiler içinde

Arınç:Türkiye Orta Asya’da Türk Cumhuriyetleri ve Doğu Türkistan ile samimi ilişkiler içinde

Urumçide Doppalı Örencilere müdahele edildi

Doppalı Örencilere müdahele edildi

Türkiye’nin bir Doğu Türkistan politikası olmalı

GENEL BAŞKAN MUSTAFA DESTİCİ, DOĞU TÜRKİSTAN VAKFI’NIN YEMEĞİNDE Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, ...

Doğu Türkistan`da Türklere Karşı Soykırım Politikası

Doğu Türkistan`da Türklere Karşı Soykırım Politikası