Anasayfa » Haberler » Hepimiz Doğu Türkistan’lıyız

Hepimiz Doğu Türkistan’lıyız

 

Doğu Türkistan söz konusu olunca, üç maymunu oynayanlar, Görmedim Duymadım Bilmiyorum diyenler, Irkınızdan bihabersiniz vesselam..

 

 Bizler millet olarak çok renkliyiz, hemde rengarenk, Türküz lakin, bir anda farklı farklı milletlerin ırkına bürünme yeteneğimiz var, bu yetenek Dünyada hiçbir millette bulunmayan bir özelliğimiz.

 

 Mesela bir anda ermeni oluyoruz, sonra birden filistinli, bide bakmışız ki libyalı olmuşuz,, Türkistanlı olamadık olamıyoruz, daha doğrusu oldurulmuyoruz, bizleri Türkistanlı yapmak istemiyorlar, hem medya yaptırmıyor, hem devlet yaptırmıyor, hemde hükümet yaptırmıyor. Yüzbinler yürür mesala ermeni için, Nerde gördünüz Türkistan için yürüyen 10 kişi, görmediniz dimi, göremezsiniz zaten, çünkü onlar TÜRK…

 

 Hepimiz Doğu Türkistanlı olamayız Niyemi çünkü onların vatanı İŞGAL ALTINDA

 

Hepimiz Doğu Türkistanlı olamayız Niyemi çünkü Çin devleti onlara İNSAN HAKLARI İHLALİ YAPIYOR

 

Hepimiz Doğu Türkistanlı Olamayız çünkü ONLARA SOYKIRIM YAPILIYOR

 

Olamayız çünkü ASİMİLE ALTINDALAR

 

Olamayız çünkü KADINLARA ZORLA KÜRTAJ YAPTIRILIYOR

 

Olamayız çünkü SEFALET İÇİNDE YAŞIYORLAR

 

Olamayız çünkü ÇALIŞMA HÜRRİYETLERİ ELLERİNDEN ALINMIŞ

 

Olamayız çünkü DİNİ HÜRRİYETLERİNİ YAŞAMALARI NEREDEYSE YASAK

 

Olamayız çünkü onların TÜRK DİLİNİ KULLANMASI YASAK

 

Olamayız çünkü onların üzerinde NÜKLEER DENEMELER YAPILIYOR

 

Olamayız çünkü onların vatanları SÖMÜRÜLÜYOR

 

Olamayız çünkü onlara İŞKENCELER YAPILIYOR

 

Olamayız çünkü onlara KATLİAM YAPILIYOR

 

 Onlar kim biliyormusunuz hiç düşündünüzmü peki…

 

En başta söyleyeyim Öz be öz kardeşin onlar, sen kurtuluş savaşında mücadele ederken binlerce kilometre öteden yardıma koşanlardı onlar, hatta birinci dünya savaşında hac görevlerini yerine getirmek için gittikleri Arabistan da araplarla ingilizlerin işbirliği yaptıklarını gördüklerinde, derhal orayı terkedip Osmanlı ya yardıma koşmuşlardı, çünkü Osmanlı onlarında ata’sıydı, savaşda bizlerle beraber şehit oldular gazi oldular. Yakın bir tarihe gelelim mesela, Hatırlayanlar belki anımsayacaklar 2002 senesinde Türkiye Çin maçı oynanmışdı işte o gün öz kardeşlerimiz bizim Al Bayrağımızı dalgalandırdıkları için can verdi.

 

 

 

Bayraklarına bakın ne göreceksiniz, kendinizi göreceksiniz, içtiğiniz suyu göreceksiniz, yediğiniz ekmeği göreceksiniz, soluduğunuz havayı, tattığınız lezzeti, okuduğunuz dua yı, secde ettiğiniz kıbleyi göreceksiniz, soyunuzun kokusunu göreceksiniz.

 

 

 

Görün artık Doğu Türkistan bizim Ata Yurdumuz, Görün artık Onlar bizim Öz GARDAŞIMIZ..

 

Açın gözünüzü artık be, uzatın elinizi onlara, yeter çektikleri zulüm, nasıl sızlamaz yüreğin senin, Yürüyün bir günde Doğu Türkistan için, toplanın yüzbinler olun ama ermeni için değil öz kardeşin için, haykırın, sesiniz Çin Seddine kadar ulaşsın, kardeşinin gözünden gelen yaş bu sefer mutluluktan olsun, bilsinki öz kardeşleri onun için ağlıyor, bilsinki öz kardeşleri onun için yanıyor.

 

 

 

Tüm dünya onları yalnız bıraksa da bizlerin bırakmadığını görsün, görsünki dağlanan gözleri açılsın görsünki bağlanan elleri açılsın.

 

Görseler yine geçecekler Kürşad gibi öne, Uygur Türk’leri boyun eğmez Çine, Dünyada işkence görseler yine, Zulme baş kaldırır Doğu Türkistan.

 

Evladı Resulün piri Türkistan, kussam bin abbasın nuru Türkistan, Divanı lügatın yeri Türkistan, semerkand aksanlı şair Türkistan.

 

 

 

Umarımki biraz olsun size Türkistan ruhu aşılayabilmişimdir, belki hepimizde bu ruh olacak, fakat bu ruhun olması gereken asıl kişiler şimdi kırmızı renkli ceylan derisinden olan koltuklardalar şakşak cılık yapıyorlar farklı mesele lere, unutmuşlar öz kardeşlerini, onlar unuttularsa biz hatırlatalım onlara..

 

 Tabiri caizse  Yağma yok artık BU SEFER HEPİMİZ TÜRKİSTANLIYIZ

 

 ATA VATAN DOĞU TÜRKİSTANLIYIZ…..

 

 Ey TÜRK Evladı ! Ecdadını Bil ! Irkını Tanı ! Dünyalara Bedeldir Bir Damla TÜRK Kanı !

 

 Kahraman KARA

kaynak:http://www.ntvhaber.org/yazar.asp?yaziID=8342


 

Hakkında admin

Cevapla