Anasayfa » Haberler » Mücahit Kaşgarlı ailesinden Başbakan’a teşekkür maktubu

Mücahit Kaşgarlı ailesinden Başbakan’a teşekkür maktubu

bir-2

Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan;
Evvel Allah sonra Zatıalinizin vesilesiyle 16 sene sonra ilk defe ailece birlikte bayram kutlayabilmek bahtiyarlığını yaşamaktayız.

Hayallerimizde yaşattığımız 16 yıllık çocuk hasretimizin son bulması, Allahın takdiri ve Zatıâlinizin teveccühleri ile gerçekleşmiş olmasından dolayı Size ve aile erkânınıza ailece müteşekkiriz. Bize bu büyük sevinci yaşatan Yüce Allah’a Secde eder, Bizlere bu rüya gibi saadeti bahşettiğiniz için bütün varlığımızla ailece teşekkür ederiz. Bize bahşetmiş olduğunuz bu saadetin bizim gibi nice boynu bükük, kalbi kırık, gözleri yaş, bağrı kan olan Doğu Türkistan daki mazlum milletimizin de yaşayabilmesi için yürekten dualar etmekteyiz.

Elbette bizim dilimiz şu anki duygu ve düşünceleri ifade etmek için aciz kalmaktadır.

Cenabı Mevla’mız en iyi bilen ve yaşatandır. İki Cihan huzuru ile sağlık, afiyetle daim, sıhhat afiyet, huzur eylesin.

Rabbimiz! Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan öyle bir razı ol ki, sonrasında hiç kızgınlığın olmasın.

Rabbimiz! Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı mazlumların öyle bir Ata’sı ve sessiz çığlıklarının öyle bir gür sesi yap ki, sonrasında hiç bir mazlum yalnızlık ve yetimlik hissetmesin.

Nefesimiz adedince ömrümüzün son demine kadar Sizleri hayır dua, rahmet e minnetle yâd edeceğiz. sizin ve bütün İslam aleminin kurban bayramı kutlu olsun!!
En derin hürmetlerimiz ile
Mirkamil Kaşgarlı ve ailesi

Hakkında admin