Anasayfa » Makale ve Analizler » 1 ocaktan itibaren Müslümanları öldürmek serbest

1 ocaktan itibaren Müslümanları öldürmek serbest

1 Ocak itibariyle katil Çin devleti Doğu Türkistan’daki Müslümanları yasa adı altında öldürebilecek.

Serkan-ustuner

Doğu Türkistan: Zulmün arşı titrettiği, kudurmuş vampirlerin kana doymadığı, yapılan zalimliklerin Ebu Cehil’i, Firavun’u, Nemrut’u, Stalin’i kıskandıracak seviyeye geldiği gözyaşlarıyla, şehit kanlarıyla yoğrulmuş yüreklere kan damlatan acı vatan.

Doğu Türkistan’da yaşananları her seferinde dile getirmek boynumuzun borcudur. Doğu Türkistan davasının bu kadar yetim ve öksüz kalmasında en önemli unsur tasmalı, kıblesi şaşmış sözde Müslüman ülkelerin bu çığlığı duymazdan gelmesidir.

Şimdiye kadar 60 milyonun üzerinde Müslüman kardeşin öldürüldü. 12 bin alim şehit edildi. Bacılarının başlarından başörtüsü alındı ve işkence hanelerde bilmem kaç volt elektriğin altında  can verdi.

Her Doğu Türkistanlı doğar doğmaz terörist damgası yiyerek hayatına başladı. Üzerlerinde yeni ürettikleri silahları denedi BM’de veto hakkına sahip komünist Çin Devleti.

Sistematik olarak koca bir coğrafyayı işkence zulmü altında inletti. Müslüman mısın? O halde ya öleceksin ya da bu dini inkar edeceksin dediler.

Anayasalarında bulunan din hürriyetini hiçe saydılar. Çünkü Doğu Türkistan’da bir tane Müslüman Uygur olmamalı. Sebep? Çünkü bu kapalı devre ruh hastası devletin komünist manifestosu bunu gerektiriyor.

Geçen ramazan ayında oruç da yasaklandı. Zorla oruç açma seansları düzenlendi. Hatta oruçlarını bozanlara para ikramiyesi önerdiler. Karşı gelenlere ne mi oldu? Karşı gelenler herkesin gözü önünde yere yatırıldı ve ağızlarına zorla su döküldü. Ondan sonra midesi patlayana kadar su içirildi.

Şimdi 1 Ocak itibariyle Müslüman öldürmek yasa altına alınıyor. Resmi kurumlar, okul ve işyerlerinde namaz kılan Müslümanlara para ve hapis cezası verilecek. İnternet ve cep telefonu üzerinde dini içerikli mesaj atmak da suç. 18 yaşının altındakiler, memurlar, işçiler, kadınlar ve öğrencilerin camiye girmeleri yasak.

Düşünün yoldan geçiyorsunuz ve ez kaza bir arkadaşınıza ‘Selamün Aleyküm’ dediniz. İşte otomatikman teröristsiniz ve bundan sonra başınıza her türlü iş gelebilir. En iyi alacağınız ceza vücudunuzun bir yerinde doğacak sakatlığın ardından cezaevi. Kaç yıl yatacağınız belli değil.

Ey 1.5 milyar Müslüman alemi kardeşlerin bundan sonra yasa adı altında öldürülecek. Yine sesin çıkmıyor, çıkmayacak da ne olur o önündeki şerefli Müslüman sıfatını bir zahmet başka bir şey olarak değiştir. Çünkü bu zulüm arşı titretirken sen zalim karşısındaki dilsiz şeytanı bile geride bırakıyorsun.

Ama bu dilsiz şeytanlara rağmen çok şükür ki, Türkiye var. Hükümetin attığı çok güzel adımlar var. Bu kadar zulüm olurken kardeşlerine sahip çıkan bir devletimiz var. Son 6 ayda Çin zulmünden 6 bin Müslüman kardeşimiz kurtarılıp Türkiye’ye getirildi. Tayland’taki esirler için de müthiş bir diplomasi yürütülüyor. Bugün Doğu Türkistan’ı ağızlarına sakız yapanlar iktidar oldukları kısa süre içerisinde Çin devletinden madalya almakla meşguldüler.

Cuma duası: Yarabbi Doğu Türkistan’da senin adını andığı için zulme uğrayan kardeşlerimizi feleha erdir. Zalimin karşısında susmayıp, haykıran devletimizi de ebed müddet Müslümanların hamisi eyle amin.

serkan.ustuner@haber7.com

@sustuner

Hakkında admin

x

Check Also

Orta Asya’da propaganda rekabeti için ABD’ye yeni kaynak

ABD’nin 2017 yılı mali bütçesinde Orta Asya’daki ülkelere Rusya’ya karşı propaganda gücünü artırmak için ek ...

Doğu Türkistan’da bir gece

Hamburg’da yaşayan Memet Aydemir, ata yurdumuz Türkistan’a turist kimliğiyle giderek soydaşlarımızın gündelik hayatıyla ilgili yüzlerce ...

Uygurlar’dan Çin-HDP yakınlığına tepki

Uygurlar, Çin Komünist Partisi’nin HDP’ye yaptığı davetin reddedilmesini istedi. Uygurlar, Çin’in HDP’yi Türkiye’ye karşı kullanmak ...

Çin’in Fransa işbirliği ile Türk vatandaşlarına İnterpol Tuzağı kanıtlandı

Çin’in Fransa işbirliği ile Türk vatandaşlarına İnterpol Tuzağı kanıtlandı Doğu Türkistan Bülteni   haber sitesi ...

Çin İstihbaratı, 150 Ajan İle İstanbul’a Giriş Yaptı

150 Çin istihbarat ajanı, Polis ve Özel Harekatçıları , Türkiye’ye, Rusya ve Esad yanlısı olarak ...

ÜLKÜ OCAKLARI DERGİSİ’NDEN DOĞU TÜRKİSTAN’A ÖZEL SAYI

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı, aylık olarak yayınlanan “Ülkü Ocakları” dergisinin Ağustos 2015 sayısını ...

Doğu Türkistan’da oruç tutan tutuklanıyor

Doğu Türkistan Maarif ve Dayanışma Derneği Başkan Yardımcısı Abdulehed Er, yaşanan insanlık dramını gözler önüne ...

Doğu Türkistan’da Ramazan katliamı: 18 ölü…

“Doğu Türkistan için harekete geçin” çağrısı… Çin’in Uygur bölgesi olarak da bilinen Şincan eyaletinde polis ...

‘İpek Yolu’nun Batı’ya açılan kapısı

Çin’in başlattığı projelerin, ülke ekonomisini daha da ileriye taşıması bekleniyor. Projeyle, Doğu Türkistan topraklarını içine ...