Anasayfa » Haberler » Çin İstihbaratı, 150 Ajan İle İstanbul’a Giriş Yaptı

Çin İstihbaratı, 150 Ajan İle İstanbul’a Giriş Yaptı

150 Çin istihbarat ajanı, Polis ve Özel Harekatçıları , Türkiye’ye, Rusya ve Esad yanlısı olarak çalışmak üzere İstanbul Atatürk Airport ve Sabiha Gökçen Hava Limanından giriş yaptı.

Komünist Çin, 150 ajanını Türkiye’ye gönderdi. Son iki hafta içinde Türkiye’ye giriş yapan Çin ajanlarının arasında,

Çin’de vurucu tim olarak faaliyet yürüten ‘’Çin Özel Harekatçıları’’

İşgal altındaki Doğu Türkistan’da Kominist Çin’e hizmet eden ‘’Uygur Polisleri’’

İşgal altındaki Doğu Türkistan’da hizmet eden, Çin istihbaratına bağlı ‘’Uygur Ajanları’’nı gönderdi.

UYGUR CİNAYETLERİ KAPIDA

12 Ekim Cuma günü Doğu Türkistan’ın Urumçi kentinden, Kazakistan aktarmalı gelen 7 Uygur Ajan. Saat 10:00’da Sabiha Gökçen Hava Limanından giriş yaptı. Bu ajanları Çin Konsolonsluğu’nun Mercedes marka araçları karşıladı.  Aynı gün farklı saatlerde Doğu Türkistan ve Çin’in iç kesimlerinden hareket eden diğer ajan ve özel harekatçıları, İstanbul Çin Konsolonsluğu’na bağlı Mercedes ve farklı araçlarla Çinliler karşılayıp. Saklanacakları evlere doğru götürdüler.

Son gurup 15 kişilik bir kafile olarak giriş yaptığı İstanbul Atatürk Airport’ dan son model araçlarla diğer ajanlar tarafından alınarak, bilmediğimiz yerlere ikamet etmesi için götürüldü.

Komünist Çin Halk Cumhuriyetinin Suriye savaşına Beşar Esad, İran, Rusya ile beraber aynı      safta savaşa dahil olduğunu dünya artık biliyor. Çin, Müslümanların ve aleyhinde çalışmalarını hızlandırdı.

Türkistan İslam Hareketi’ne bağlı Doğu Türkistanlı Uygur mücahitler, Suriye’de, Türkmen kıyımına karşı Lazkiye’de Türkmen kardeşleriyle beraber Beşar Esad, İran,Rusya ve Çin’e karşı savaşıyor.

Türkistan İslam Cemaati, geçtiğimiz aylarda yaptığı operasyonların akabinde ele geçirdiği ganimetleri kamuoyuna sunmuş ve Çin’in, Esad’a silah ve cephane yardımında bulunduğunu kamuoyuna açıklamıştı.

Zeytinburnu’n da esrarengiz Mercedesler cirit atıyor.

Zeytinburnu ve Küçükçekmece’de yaşayan Doğu Türkistan’lı Müslümanlar tedirgin. Esrarengiz Mercedesler Müslümanları takip ediyor. Gece 24 lere kadar dolaşan siyah camlı bu arabaları Uygur Ajanlar kullanıyor.

Zeytinburnu ve Küçükçekmece’de ki Uygur lokantalar birinci hedefleri.

Doğu Türkistanlı Uygur Müslümanların açtığı ve işlettiği Uygur lokantaları bu ajanların birinci hedefleri. Bu lokantaların genel anlamda çalışanları ve müşterilerinin Uygur olması sebebi ile, Çin ajanlarının birinci hedefi bu lokantalar.

Lokantaya yakın konumda oturan, sigara içen otobüs bekleyen, arkadaşını bekleyen ajanlar buralarda görüntülü ve sesli kayıtlar yapıyor.

Müslümanlar yanlarına gitmeye kalktığı zamanlarda ise, alelacele ortadan kayboluyorlar. Bir saat sonra yüzü eskimeyen diğeri gelerek nöbet değiştiriyorlar.

Özel Harekatçı Çin Ajanları Müslüman Uygur Türklerinin evlerini tek-tek tespit edip hazırlık yapıyorlar.

Yanlarında son derece şık ve alımlı bayanları da kullanmayı ihmal etmeyen bu ajanlar, bu bayanlar yardımıyla da kendilerine yeni yeni ajan bulmak için çalışmaları çoktan başlattı bile.

Kesenin ağzını açan Komünist Çin, istahbarat toplayabilmek için paranın satın alma gücünü de unutmuş değil. Masraf dan hiç kaçınmayan Çin İstihbaratı ajanlarının altlarında son model lüks araçlar var.

Özbek Hoca’dan sonra, hedefte Doğu Türkistan dernekleri yöneticileri mi var ?

Zeytinburnu İhsan İlmi Hizmetleri Yardımlaşma Derneği Başkanı Abdullah Buhari (Özbek Hoca) cinayetinden sonra şimdi de Doğu Türkistan Dernek Yöneticileri hedefte.

Kendisi ile konuştuğumuz Zeytinburnu’n da yaşayan Müslümanlar özel harekatçı Çin ajanlarının dernek yöneticilerinin evlerini gösterirken gördüklerini belirtiyorlar.

Çin Ajanları, Rus Ajanları ile beraber çalışıyor ?

Suriye’de, Rus’lar ile  beraber Zalim Esad’ın yanında yer alan Komünist Çin, bu birlikteliğini Türkiye’de de devam ettiriyor. Bilindiği gibi yıllardır Türkiye’de Çeçen cinayetleri işleyen Rus istihbaratı, Türkiye’de onlarca cinayet işledi ve bir alt yapı oluşturdu.

Rus’lar ın Türkiye’de ki bu alt yapısından faydalanmak için düğmeye basan Çin istihbaratı, Rus İstihbaratıyla beraber operasyon hazırlıkları yapıyor.

Çin İstihbaratı Dernek yöneticilerinin evlerini ve Çin’e karşı mücadele eden Uygur Türklerini belirlerken Kimleri kullanıyor ?

DOĞU TÜRKİSTAN BÜLTENİ HABER AJANSI / Haber Merkezi

Hakkında admin

x

Check Also

ABD yönetimi Hong Kong’daki Yasama Konseyi seçimlerinin ertelenmesini kınadı

ABD yönetimi, Hong Kong’daki Yasama Konseyi seçimlerinin 1 yıl ertelenmesini kınayarak, yetkililere kararlarını gözden geçirme ...

ABD : ÇİN’İN UYGURLARA KARŞI İNSAN HAKLARI İHLALLERİ İÇİN YAPTIRIMLAR ARTACAK

ABD,Dışişleri Bakanı Pompeo Çin’in Doğu Türkistan’da yaşayan Uygurlar.Kazaklar ve diğer Çinli olmayan Müslüman halklara karşı ...

Çin’in Uygur Kadınlara Karşı İşlediği İnsanlık Suçu

The Washington Post’ta yayımlanan Elizabeth M. Lynch’in kaleminden çıkmış, “China’s attacks on Uighur women are ...

Brüksel’de Uygur Türkleri’nden Çin’e protesto

Belçika’nın başkenti Brüksel’de, AB Konseyi binası önünde toplanan Belçika Uygurlar Derneği ve Türk sivil toplum ...

3 ülke anlaşmayı askıya aldı! Çin’e kötü haber

Almanya, Çin’in Hong Kong Özel İdare Bölgesi’nde eylülde yapılması planlanan Yasama Konseyi (Yasama Meclisi) seçimlerinin ...

Türk iş adamı Ali Kılıç Uygur Türklerine yardım edeceği iddiası ile Çin’de tutuklandı

Türk iş adamı Armatör Ali Kılıç ve Murat Hakan Sağlam’ın 2015 yılından bu güne kadar ...

Uygur kadın Türkiye’de okuduğu için 20 yıl hapis cezasına çarpıtıldı

Çin komünist rejimi Doğu Türkistanlı Uygur Türklerini Yurt dışında eğitim aldığı nedeniyle tutuklayıp hapse atmaya ...

Mehmet Emincan Yunus Damollam, Çin’in işkence kampında şehit oldu

Mehmet Emincan Yunus Damollam, Çin’in toplama kampında şehit olduÇin Doğu Türkistan Halkını yok etmek için ...

Doğu Türkistan’da Toplama Kampları: Adım Adım Soykırım

Doğu Türkistan’da Toplama Kampları: Adım Adım Soykırım ÖNSÖZ  “Bayılmadan önce duyduğum son söz  Uygur olmamın ...