Anasayfa » Haberler » SÖMÜRGECİ VE İŞGALCİ ÇİN’İN “BİR KUŞAK-YOL”ADLI PROJESİNİN KARA TRENİ TÜRKİYE’DE

SÖMÜRGECİ VE İŞGALCİ ÇİN’İN “BİR KUŞAK-YOL”ADLI PROJESİNİN KARA TRENİ TÜRKİYE’DE

Çin’in yüzyıllardır ısrarla sürdürdüğü Batı’ya Taşma-Yayılma ve Türk Coğrafyasını sömürgeleştirme ve daha sonra işgal etme amaçlı milli hedefinin 21.yüzyıldaki versiyonu olan “Bir Kuşak-Bir Yol” emperyalist ve sömürgecilik projesinin ilk kara treni Kars üzerinden Türkiye’ye giriş yaptı ve 06 Kasım 2019’da Ankara’ya ulaştığı bildirildi. ÇKP Faşist yönetimi Doğu Türkistan Türklerine her türlü baskı,zulüm ve işkenceler uygularken, insanlık dışı çeşitli alçaklıklar yaparken ve milyonlarca Müslüman Türkü haksız ve hukuksuz bir şekilde Çin Nazi Kamplarında ölüme gönderirken ÇKP’nin yüzsüz,utanmaz ve rezil yönetimi sanki hiç bir cinayet işlemişcesine kara trenine düşük kaliteli tek kullanımlık mallarını yüklediği bu sömürge trenini Türkiye’de törenlerle karşılanarak yolcu edildi. Şatafatlı karşılamada konuşanların hiç biri Çin sömürgeci sosyal emperyalızmının Müslüman Türklere yönelik Baskı.,zulüm soykırım ve insanlık dışı cinayetlerini aklına bile getiirmedi.Yeter ki Çin’in uğursuz kara treni Türkiye’den geçsin ! Çin’in katlettiği Müslüman Türkler Kimin Umurunda ?
Çin sömürgeci emperyalızminin bu kara bela treninin önümüzdeki günlerde Marmaray tren hattını kullanarak İstanbul üzerinden Avrupa’ya gideceği açıklandı.
Doğu Türkistan’da musulman Türk kardeşlerimizi ezip geçerek Türkiyeye gelen Çin treninin Marmaraydan geçmesine neden izin verildi?!!! O trende soydaşlarımızın kanları var, eli kanlı zalim Çin’in sözde yeni İpek yolu demir yol projesi ticari değil Dünyayı kuşatma projesidir, bunu hala anlamayanlar ileride 2050 kader Çin nüfusu Türkiye’de 50 milyona ulaştığında anlarlar ama çok geç olur. Çin kalabalık nüfusu ile Türkiye dahil bir çok ülkeyi istila etmek istiyor. Şu tren yüzünden Çin işgal altındaki Doğu Türkistan’da 5 milyon Masum kardeşlerimiz Çin Nazi kamplarından işkence çekiyor. Zalim Çin’i kınıyorum

DHA

Hakkında admin