Anasayfa » Makale ve Analizler » Yeni dünya polis devletinin merkez üssü Çin

Yeni dünya polis devletinin merkez üssü Çin

Osman Karagüzel

Dünya nereye koşuyor! Daha doğrusu dünyayı nereye götürmek istiyorlar? Bunu başarabilecekler mi?

Öncelikle şimdiye kadar SİYONİST EGEMEN GÜÇLER merkez olarak ABD’yi ve hatta ABD vatandaşlarını da kullanmıştır. Bu durum da sonuç itibariyle ABD vatandaşları da bir bakıma SİYONİST EGEMENLERİN MAĞDURU durumundadırlar. Siyonist güçlerin DÜNYADA EGEMENLİK kurmak için ABD’nin silah ve askerini kullanmış buna rağmen de ABD devletini trilyonlarca dolar borçlandırmayı da ihmal etmemişlerdir.

Bunu yapabilmek için de ABD yönetimini ve ABD’nin dünya siyasetini SİYONİST EGEMEN GÜÇLER BELİRLER.

ABD halkı aslında ellerinde esirdir!

ABD mütemadiyen ÖLÜM KUSAN SİLAHLAR ÜRETİR ve dünyanın her bir yanında ölüm silahları kan kusar! Hal böyleyken üç yüz milyon nüfuslu ABD’de seksen milyon evsiz çaresiz insan yaşamaktadır! Bu nasıl zenginliktir ki ABD vatandaşlarının üçte biri açlıkla boğuşmaktadır!

Ne oldu da SİYONİST EGEMENLER kendilerine yeni HİZMETKARLAR yeni PARTNERLER arama ihtiyacı hissettiler?

ABD YORULDU! VE SİLAH DIŞINDA ÜRETİM YOK GİBİ!

Dünya’da ABD’ye karşı KİN VE NEFRET birikti. ABD dünyada eski rahatlığını SİLAHLI müdahaleleri dahil OPERASYONLARINI BAŞARILI OLARAK YÜRÜTEMİYOR!
              Onun için TAZE YIPRANMAMIŞ GÜCE ve METODA ihtiyaçları var!

Ayrıca YENİ DÜNYA POLİS DEVLETİNDE DEMOKRASİ falan da konuşulamaz! Ne de olsa batı halklarında çifte standartlı da olsa DEMOKRASİ VE İNSAN HAKLARI konuşulmaktadır.
              Bu durum kurmakta oldukları SİSTEME AYKIRIDIR!

Onun için dünayada bütün devlet ve milletlerle savaşılamayacağına egemenliklerini bu yolla kuramayacaklarına göre yeni bir metod ve yeni taze EĞİTİLMİŞ KÖLELEŞTİRİLMİŞ BİR HALK VE DEVLET gerekiyor.

SİYONİST MİHRAKLARIN DÜNYAYI KONTROL MERKEZİ OLARAK SEÇTİKLERİ MERKEZ neresidir görmemiz gerekiyor.

Bunu anlamak için de Çin’i, Çin’in hali hazır “ELEKTRO DİJİTAL POLİSİYE ” uygulamalarını bilmemiz gerekiyor.

Onun için ÇİN biçilmiş kaftandır. Daha da doğrusu HAZIRLANMIŞ organize edilmiş devlet Çin!
              Şu anda Çin’in kendi vatandaşlarına ve DOĞU TÜRKİSTAN’daki uygulamalarına kısaca bakmakta yarar var.

Batının Çin’in ucuz iş gücünü kapitalizmin hizmetinde kullanabilmek için yaklaşık yirmi yıldır üretimlerini Çin’de yapmaktalar!

Çin vatandaşlarının büyük çoğunluğu KARIN TOKLUĞUNA ve hiç itiraz edemeden KOMÜNİST REJİMİN BASKICI uygulamaları altında adeta KÖLE İŞÇİ olarak çalışır üretirler.
              Doğu Türkistan’da yaşayan UYGUR Müslümanları ise zaten Çin’in iş yerlerinde KÖLE İŞÇİ OLARAK çalıştırılmakta oldukları bütün dünyada ifade edilmekte ve kabul edilmektedir.
             Doğu Türkistan’da her evin önüne her sokağın başına yerleştirdikleri YÜZ TANIMA SİSTEMLİ kameralar ve TELEFONLARA yerleştirilen DİJİTAL UGULAMALARLA Uygurlar adım adım takip edilmekte kurdukları “akıllı” sistemler sayesinde devletin takibi dışında hiçbir Uygur kapısından dışarı çıkamamakta rutin hayatı dışında örneğin bu akşam bir komşuya
gitmek istemesi veya bir akrabasına gitmek istemesi halinde adım başı yerleştirilen görevli POLİSLERDEN gerekçelerini bildirerek izin almak zorundadır.

Ayrıca telefonla kiminle ne konuşmuş ne kadar konuşmuş hangi kelimeleri kullanmış gibi sisteme denetim için yüklenilen kelimeleri kullanması halinde SİSTEM OTOMATİK OLARAK ŞAHSI ŞÜPHELİ KONUMUNA düşürmektedir. Tabi ilk fırsatta görevli polisler gereğini yapmakta Uygur vatandaşları ” EĞİTİM(!) KAMPLARINA” almaktalar. Dijital kontrol sistemi her yönü itibarı ile UYGURLARA UYGULANMAKTADIR.

Gelelim Çin’in kısaca diğer dünya devletleri politikalarına;

Çin girdiği ülkelere ABD’nin yaptığı gibi silahla yakarak yıkarak girmiyor! Çin YATIRIM, BORÇLANDIRMA, RÜŞVET, TOPRAK ALIMI, ÇİNLİ VATANDAŞLARINI ÜLKELERE YERLEŞTİRME, LİMAN KÖPRÜ OTOYOL ve STRATEJİK ALANLAR başta olmak üzere ele geçirerek girdiği iddialar arasında.

Yani tabiri caizse Çin TEREYAĞINDAN KIL ÇEKER GİBİ yayılmacı politikalarla İŞGALİNİ GERÇEKLEŞTİRİYOR.

Çin halen yirmi iki ülkede SERBEST BÖLGE kurdu, kurmaya devam ediyor.
KUŞAK YOL PROJESİ tüm hızı ile devam ediyor. Proje Çin’in ticaret ve dünyanın diğer yarısına ulaşmada hem hız hem ekonomik olması bakımından son derece önemlidir.
            Onun için Türkiye Çin ile ilişkilerinde çok müteyakkız olmalıdır.

Öncelikle YABANCILARA TOPRAK SATIŞINI ve VATANDAŞLIĞI DÜZENLEYEN yasa tekrar ve titizlikle ele alınmalı Çinlilerin Türkiye’den toprak alarak Türkiye’ye yayılması yoluyla adeta işgali önlenmelidir.

Düzenlemeler ve tedbirler çok hızlı alınmalıdır.

Bugün gelinen noktada ÇİN YENİ DÜNYA POLİS DEVLETİNİN MERKEZ ÜSSÜ konumundadır.

Çin’in bir buçuk milyar nüfusu iş gücü ve komünist baskıcı yönetimin insanları köleleştirmesi, Çin’i Yeni Dünya Polis Devleti Merkez Üssü yapmıştır.

Ziyonist egemen güçler YENİ DÜNYA POLİS DEVLETİNİ PARA için mi kuruyorlar?
Hayır PARA için yapmıyorlar. Onlar PARAYI EGEMENLİKLERİNİ SAĞLAMAK İÇİN diğer devlet ve milletleri adeta ESİR etmek için KULLANIYORLAR! Para sistemini kurmuşlar zaten bütün dünya adeta onlara çalışıyor.

ZİYONİST EGEMENLER DİNİ İNANÇLARINI YAŞIYORLAR İNANÇLARINA HİZMET EDİYORLAR.

Bunun karşısında İNSANLIĞIN yapabileceği birşey var mı?
              Tabi ki çaresi var!

Önce İNSANLARIN İNSAN OLMALARINDAN başlar.

İnsanlar İNSAN olurlarsa kapitalizmin sinsi metotları ile sömürüsüne son vermesi ve gene GÜCÜ HAK SEBEBİ SAYAN IRKÇI ZALİM zihniyeti terketmeleri ile hep eveleyip geveledikleri ağızlarında sakız yaptıkları ancak katiyen uymadıkları “evrensel insan, hayvan ve doğa haklarına” saygı duymaları buna inanarak gereğini yapmaları ile mümkündür. ( Halis Özdemir’in makalesi olup, ehemmiyetine binaen iktibas edilmiştir.)

Kaynak: .netgaste.com/makale/7344524/osman-karaguzel/yeni-dunya-polis-devletinin-merkez-ussu-cin

Hakkında admin

x

Check Also

Taliban ve Afganistan’ın geleceğini Çin mi belirleyecek?

John SimpsonBBC Dünya Haberleri Editörü Hayber Geçidi dünyanın en önemli işgal yollarından biri: Dik, sert ...

Çin Afganistan’a 15 milyon dolar yardım yapacak

Çin, Afganistan’da Taliban yönetimine 15 milyon dolar insani yardım sözü verdi. Çin’in Kabil Büyükelçisi Wang Yu, Taliban yönetiminin “Dışişleri ...

Doğu Türkistanlılar, yangın bölgelerine destek olmak için yola çıktı

Doğu Türkistanlılar, Türkiye’nin orman yangınıyla mücadelesine sessiz kalmadı. Yaşanan orman yangınlarına destek olmak için Uluslararası ...

Avustralya’da Çin protestosu: Uygur Türklerini serbest bırakın

Avustralya’nın Melbourne kenti, Çin’in Doğu Türkistan’da yaşayan Uygur Türklerine yönelik insan hakları ihlalleri karşıtı protestolara ...

ABD’den Çin karşıtı Güneydoğu Asya ülkelerine destek sözü

ABD Savunma Bakanı Lloyd Austin, Vietnam’ı ziyaret ederek bölgeye destek sözü verdi. Austin, ABD’nin bölgenin kıyı ...

ABD Kongresi’nde Uygur Grubu kuruldu

ABD Kongresi’nde Çin’in işgal altındaki Doğu Türkistan Uygur Özerk bölgesinde Uygurlara karşı insan hakları ihlallerine ...

Romatizma tedavisi için arı sokturdu hayatından ayrıldı

Yıllardır romatizma ağrıları çeken Bülent Erdem, Çin vatandaşı Uygur Türk’ü Maisumu Aili ile tanışarak, balarısı zehriyle romatizma tedavisine başladı. Her ...

Suda boğularak hayatını kaybeden Selma Ali’nin üzerinden çıkan eşyalar

Bugün defnettiğimiz 15 yaşındaki Selma ( Safiye ) Ali kızımızın üzerinden çıkan eşyalar. Aslında kısaca ...

kayseri Baraj gölünde kaybolan 3 kızın cesedine ulaşıldı

Kayseri’de serinlemek için girdikleri Sarımsaklı Barajı’nda kaybolan Doğu Türkistanlı 3 kızın cansız bedenine ulaşıldı. Edinilen ...